• info@myvisualconcept.com

 • Call Us:(+90) 533-879-5229

 • Time:Pzt-Cmt: 08.00-19.00

01.

Keşfetme / Araştırma

Gizli İşler
Harika tasarım çözümleri, bir işin araştırma bileşeni ile başlar. Müşteri işlemlerine derinlemesine bakmak, müşterileri, rakibi ve müşterileri kaliteli bir tasarım kısa ve sonucunun temelini oluşturmaktadır.
02.

Yaratıcı Kavramlar

Planlama
Kısa uyan fikirleri keşfetmek. En iyi reklam ve kampanya tasarımları, markayı ve yaratıcıcılığı yakından ilişkilendiren ve ilgili pazarlama materyallerini daha güçlü hale getiren bir konsepte sahip olacak. Süreçlerin bir parçası haline getirmek için müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede katılmayı severiz.
03.

Tasarım / Üretim

Keşif & İletişim
Fikirleri keşfetmek ve ilk fikirleri müşteri ile paylaşmak için yeterli zaman harcadıktan sonra, hangi yönde ilerlememizin uygun olacağı konusunda iyi bir fikrimiz var. Özel tasarım çözümleri şimdi üretilmekte ve çeşitli şekillerde sunulmaktadır.
04.

İnceleme / Başlatma

Sonuçlar Test Edilir & İnceleme
Seçimler yapılmış ve tasarım plana göre yapılmıştır. Bununla birlikte herhangi bir planın dışında bir kaos garantisi vardır! Herhangi bir projenin gidişi sırasında ilk planda revizyonlar vardır, çünkü sıklıkla yalnızca gerçekten yaparken ne yaptığınızı görüyorsunuzdur.

Tam hizmet dijital Pazarlama Ajansı

Bu GLOBAL PAZAR'daki yerinizi tanımlayın.

My Visual Concept, web sitelerinin, grafiklerin ve çevrimiçi pazarlama tasarımcılarının, işletmelerin dünya çapında marka pazarlama materyalleri ve etki stratejileri oluşturmalarına yardımcı olmaya adanmış küçük bir ekibidir.

Kısaca söylemek gerekirse, marka oluşturma odaklı tam kapsamlı bir dijital pazarlama ajansıyız. Grafik ve web tasarımlarında geniş bir yaratıcılık becerileri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz iş ve e-ticaret web sitesi çözümleri için web sitesi geliştirme, mesajınızı tanımlama içeriği ve mesajınızı kitlenize sunmak için çevrimiçi pazarlama olmak üzere tamamen 'beyaz eldiven'ten başka bir şey değildir.

İşletmenizi kurmanıza yardımcı olacak bir ortak arıyorsanız, iş ortaklıklarımızın, müşterilerimize iş başarısı yaratacak sağlam marka platformları yaratan akıllı grafik tasarımı ve marka kimliğine dayandığını bilmelisiniz.

 • Marka Tasarımı & Kurumsal Kimlik.
 • Baskı İletişimi.
 • Kurumsal & Yıllık Raporlar.
 • Tabela Tasarımı & Göstergeler.
 • Web Sitesi Tasarımı.

Bu hızla büyüyen dijital Pazar'da izinizi bırakın

Stratejik düşünme ve göz alıcı tasarım

Harika tasarım, şirketimizin merkezinde. Her zaman en iyi şekilde üretmek için birbirimize ilham veriyoruz ve birbirimize meydan okuyoruz. Tasarımımızdaki enerji bulaşıcıdır ve standart ciddi olarak yüksektir. Dijital indirme ve anlık paylaşma döneminde taze kampanya hızlı bir şekilde sindirilir ve kısa süre içinde dünün aracığı olarak geçer.

DUYARLI WEB SİTELERİ

Kullanıcılarınızı ve işletmenizinizi etkileyen, kullanıcı odaklı güzel web siteleri oluşturuyoruz. Sadece bir web sitesi değil, markanızı yaratıyoruz.

E-TİCARET

Tüketici odaklı e-ticaret çözümleri sunarak, 'seçim' den 'satın alma'ya kadar pürüzsüz bir seçenek sunuyoruz.

PAZARLAMA KAMPANYASI

Özel tasarlanmış mobil hazır e-postalar, bültenler ve rekabetinizi artıran sosyal medya kampanyaları.

SEO

Web sitenize yalnızca daha fazla trafik getirmekle kalmıyoruz, sonuç odaklı bir SEO kampanyası yoluyla potansiyel müşteriler oluşturuyor ve geliri artıyoruz

MOBİL UYGULAMALAR

Birden fazla ekran boyutu ve işletim sistemi için profesyonel uygulama tasarımı - mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlarız.

GRAFİK DİZAYN

Logo, Kurumsal marka oluşturma, Posterler, El İlanları, Kurumsal Broşürler, Afişler ve daha fazla hizmet. Her şeyi hallettiğimiz zaman koşuşturmayı unutun.

PROFESYONEL WEB SİTESİ TASARIM VE GELİŞTİRME

Sadece güzel bir web sitesi oluşturmaz, müşterilerimiz için marka değerlerini artıran web stratejileri geliştiririz.

Sanayi tecrübemizin yılları ve BT profesyonellerinden oluşan yetkin bir ekip, eksiksiz web sitesi tasarımı hizmetleri sunmamıza olanak tanır. Web sitesinin tasarımını kavramsallaştırma ve yaratma aşamalarından başlayıp tamamlanmasına kadar, projeyi yönetirken en ince ayrıntısına kadar dikkat edin. Müşterilerimizin web sitesi oluşturmak için en son web tasarım teknolojileri ve araçlarını kullanıyoruz ve hedef kitleye başarılı bir şekilde ulaşan ve dikkatlerini sürdürecek şekilde tasarlayalım.

Başarılı olabilmek için, yalnızca bir web tasarımcısından daha fazlasına ihtiyacınız varsa, web sitenizden başlayarak sosyal medya, arama optimizasyonu ve pazarlama da dahil olmak üzere web varlığınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza, dönüşüm oranlarını ölçme ve test etmenize yardımcı olabilecek bir ortağa ihtiyacınız vardır Ve dikkate almanız gereken diğer ilgili faktörlerin bol miktarı.

 • İçerik Pazarlama
 • E-ticaret
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • Sosyal Medya
 • Web Sitesi Geliştirme
 • Mobil Uygulamalar
 • E-Yayınlar
 • Sunum web siteleri

Göz alıcı yaratıcı tasarım

Tam Doğru Mesaja Ulaşmak

Doğru yerlerde fark edilmesi, televizyon veya reklam panosu reklamı anlamına gelmeyebilir ancak özenle hedeflenmiş basılı reklamlar için hala bol miktarda yer var. Stratejik düşünme ve göz alıcı tasarım sayesinde, geleneksel baskı yöntemlerimiz hala inanılmaz derecede etkilidir.

Broşürler ve bildiriler; bunlar geleneksel bir format olabilir, ancak doğru bağlamda, pazarlama materyalleri "duyarlı" en sosyal kampanyadan bile daha etkili bir şekilde çalışabilir. Görsel Kavramımda, göz alıcı yaratıcı tasarımı tam olarak doğru mesajla birleştirip paketledikten sonra müşterinizin burnunun altına bırakıyoruz.

İŞ ÇIKTILARINI KAZANAN ENTEGRE PAZARLAMA VE MARKA STRATEJİLERİ

Akıllı grafik tasarım ve marka kimliği çalışmaları, müşterilerimize iş başarısı getiren sağlam marka platformları yaratır.

SATIŞ ALAN MEDYA KAMPANYALARI

MVC'de, hedef pazarınızı çekme ve koruma konusundan yararlanmanıza olanak tanıyan, işletmenizin nişini en iyi yansıtacak şekilde sitenizi planlıyor ve kişiselleştiriyoruz.
Pazarlama kampanyası planlaması, içerik geliştirme ve uygulama, devam eden yönetim ve bakım konularına yoğun bir şekilde dahil olmasaydık bir meydan okumaya bayılırız ve basılı veya dijital çözüm uzmanı olduklarını iddia edemezdik.

TÜM TASARIMLARA İLİŞKİN GERİ ÖDEME GARANTİSİ

Oluşturduğumuz kaliteli tasarım çalışmasıyla ayakta duran, işiniz için şaşırtıcı bir şey yaratmakta çok eminiz!

Tekliflerimiz, şirketinizin grafik ve web sitesi tasarımında ilk ödemenizi ve devam eden yatırımlarınızı açık bir şekilde tasvir eder. İlave sürpriz masraflar bizimle olmaz!

ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU WEB SİTESİ DESTEĞİ

Web sitesi bakımının yıldırıcı görünebileceğini biliyoruz; bu nedenle, web sitenizin performansı, İçerik Yönetim Sistemi (CMS) veya başka zorluklarla ilgili olabilecek tüm soruları yanıtlamaktan yalnızca bir telefon görüşmesi veya e-posta gönderiyoruz. Sorun çözülünceye kadar - ilk kurulumunuzdan altı ay sonra mı yoksa altı yıl sonra mı size yardımcı olacağız ve sizinle çalışacağız; Biz sizin için buradayız.

PAKETİNİZDEN MARKANIN FARK EDİLMESİ

Kalıcı bir izlenim bırakan çarpıcı tasarımlarla

Ofset baskı, müşterilere, yüksek kaliteli renkli parçaların üretimini maliyet-etkin bir şekilde sunar; bu da, basılı materyalleri kullanan herkes için markasını dünyaya doğru bir şekilde aktarması için idealdir.

Günümüzün en tanınmış moda, kozmetik ve mücevher markalarının çoğu, ofset baskı uzmanlarımıza yüksek üretim değerlerini ve sürekli olarak beklediği mükemmel renkleri sunmak için güveniyor.

Yüksek profilli çalışma için hassas, doymuş renk ve parlaklığı düşük maliyetli bir şekilde sunmak için Türkiye'de yüksek profilli şirketler ile çalışıyoruz.

 • Logo Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik
 • Baskı Reklamcılığı
 • Kırtasiye Paketleri
 • Billboard Tasarım
 • Pazarlama Teminatları
 • Haber bültenleri
 • Promosyonlar

En Yeni blog yazılarımızdan haberdar olun

EN YENİ BLOG PAYLAŞIMLARI

İş büyümesi için bir web tasarımı ve web sitesi nasıl elde edilir?

İş büyümesi için bir web tasarımı ve web sitesi nasıl elde edilir?

Bu kısa makalede, meşgul işletme sahiplerinin iş büyümesi hedeflerine ulaşmalarında gerçekten yardımcı olacak bir web tasarımına yardımcı olacak bazı ipuçlarını paylaşmak istiyoruz. Ve iyi haber

...
Read More
Daha Fazla E-posta Abonesi Kazanmanın 6 Yolu

Daha Fazla E-posta Abonesi Kazanmanın 6 Yolu

Ancak, e-posta pazarlamasının faydalarını elde etmeden önce, abone olan bir şeyi olması gerekir. Bir taraftan, günümüzde daha fazla insan 1990'lı yıllardan çok e-posta hesaplarına sahip ve

...
Read More
Gelen Pazarlamanın 3 faydası, işletmeniz bugün yararlanmak zorundadır

Gelen Pazarlamanın 3 faydası, işletmeniz bugün yararlanmak zorundadır

Size söyleseydim şu anda radyo spotlarına, TV reklamlarına ve gazete veya dergi reklamlarına harcadığınız tüm paraları cebinize koyabilir ve yine de eskisinden daha fazla satış yapmaya devam

...
Read More

Biz en iyi ne yaparız

Online ve basılı medya için pazarlama teminatlarınızı oluşturma ve geliştirme sürecinde şirketinize rehberlik etme ve yardımcı olma konusunda çok iyiyiz.

İşletmelerin sürekli değişen dünyada uygulanan pazarlama istihbaratı, marka stratejisi, grafik tasarımı, web sitesi tasarımı ve dijital teknoloji kombinasyonu ile rekabet etmelerine yardımcı olan entegre pazarlama iletişimi yaratırız ve gerçek dünya sonuçlarına ulaşma sonuçlarını yaratırız.
Grafik Dizayn ...
[ 99% ]
Online Yayınlar ...
[ 75% ]
Sosyal Medya Kampanyaları ...
[ 88% ]
Web Tasarımı / Geliştirme ...
[ 96% ]
Web Sitesi Yönetimi ...
[ 95% ]

Hakkımızda kısaca

Şirketiniz için özelleştirilmiş ve etkili görsel iletişim çözümleri oluşturuyoruz. Kapsamlı profesyonel tasarım hizmetleri sunmaktayız, konsept geliştirmeden bitmiş ürüne kadar bir projenin tüm yönlerini ele alıyoruz.

Kimlik ve logo geliştirme, markalama, teminat malzemeleri, sayfa düzeni ve web tasarımı gibi grafik tasarım alanındaki zengin bilgi birikimi.

Hem tasarımı hem de pazarlamadaki kapsamlı tecrübeyle, küçük veya büyük işletmelerde başarıyla yardımcı olabilir, profesyonelce tasarlanmış pazarlama materyalleri ile etkin bir şekilde hedef kitleye ulaşabiliriz.

Hedef kitlenize pratik ve çekici sanat uygulamaları sağlayarak mesajınızı iletmenize yardımcı oluruz. Vizyonunuzu ve detaylara verdiğimiz önemle, net, tanımlanmış, birleşik bir mesaj oluşturacağız. İş ortağınız olarak, zamanında ve bütçeyle yaratıcı profesyonel grafik tasarım hizmetlerimizi sunmamıza güvenebilirsiniz.

İş ve stratejik tasarım sağlayıcılarımız.

Bizim ortaklarımız

Ekibimiz tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle çeşitli ortaklarla çalışıyoruz; Bizim için çok çeşitli üretim araçlarını hazırlıyoruz.
Client 1
Client 2
Client 3
Client 1
Client 3
Client 2

En mutsuz müşterileriniz sizin en büyük öğrenme kaynağınızdır.

Müşterinin neyi söylediği

Müşterilerimiz

Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1

Hakkımızda

GRAFİK İŞLERİNE YARDIMCI OLMAK İÇİN BİR KÜÇÜK EKİP EKİBİ | WEB | ONLINE PAZARLAMA İHTİYAÇLARI.

İş ortağınız olarak, yaratıcı profesyonel marka pazarlama hizmetlerimizi ve stratejilerimizi, zamanında ve bütçeyle, etki yaratarak sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Oluşturduğumuz kaliteli tasarım çalışmasıyla ayakta duran, işiniz için şaşırtıcı bir şey yaratmakta çok eminiz!

 

İletişim Bilgileri

Adres:

İskele, Kıbrıs

Telefon:

009 (533) 879 5229

Viber | Whatsapp:

+90 (533) 879 5229

 EPosta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bülten

Ekibin en yeni haberlerini, iş ipuçlarını ve tavsiyeleri almak için bültenimize katılın.
Subscribe now